Ovo je sve interesovalo!
U novom izdanju Amidžija, pevačica Sandra Afrika priznala je da li postoji šansa za pomirenje sa njenim bivšim dečkom Mikišom, ali je i otkrila koliku najveću razliku u godina prihvata za svog budućeg partnera.
Koliko tetovaža imaš, koja ti je omiljena i da li bi neku uklonila?
- Možda pet, šest ili sedam. Nemam neku omiljenu, ne bih skinula nijednu. Šta sam htela da prepravim, prepravila sam. Na vratu i leđima je nešto bilo i to sam prepravila
Foto: TV Pink Printscreen
Da li si sa Đuntom imala nešto više od drugarstva?
- Ne, budalaština. Dačko je bio kod mene u spotu i bili su mnogi TikTokeri. Ja sam sa svim TikTokerima u odnosu. Tu je i jedna devojka. Negde se to izdvojilo i onda se to pisalo.
Da li bi ponovo uplovila u vezu sa Mikišom ukoliko bi ti on izjavio ljubav?
- Ne. Mikiša je brat, to je prošlo. Mi nismo dugo, već deset godina. Imamo fenomenalnu saradnju, to ne treba menjati.
Zašto ne snimiš neki duet sa nekom pevačicom?
- Imala sam sa Gocom Tržan, nije se još neka pesma pojavila.
Foto: TV Pink Printscreen
Koja je donja, a koja gornja granica za muškarca za tebe?
- Samo gornja! Nema ni gornje, ni donje granice... Ja sam sad već žena koja ima 39 godina, koju priču meni sad neko može da proda. Kako da budem sa likom od 65 godina?! Šta je tu super? Može da ima par godina više od mene.
Autor: A.Anđić